button

dekanter.pl


Firma została założona w 2003 r. Winna pasja, rozwijana przez  lata pracy w sektorze gastronomii + zrządzenie losu zaowocowało powstaniem "dekanter.pl". Dążyliśmy do stworzenia oferty niezależnej i nie związanej z żadnym importerem win, to my decydowaliśmy o wyborze i konstrukcji oferty, staraliśmy się wyselekcjonować najbardziej wartościowe wina na rynku.
Importujemy wina zarówno takie, które są nową ofertą na polskim rynku, jak również istniejące tytuły, dzięki zdrowej polityce cenowej wybrane pozycje są sporo tańsze niż kupowane u dotychczasowych importerów.
Nasza firma to nie tylko sklepy, o portfolio ok.1000 pozycji win z całego świata, ale również organizowane przez nas panele degustacyjne oraz szkolenia.
Kolejną sferą naszej działalności jest współpraca z sektorem horeca juz dziś wielu restauratorów korzysta z naszej oferty.
Specjalizujemy się również w dziedzinie kompleksowej obsługi firm, zestawy upominkowe, import win na konkretne zamówienie klienta, personalizacja zestawów, indywidualne projekty i pomysły, zaopatrzenie imprez, pokazy barmańskie szkolenia i degustacje.