button

herbowygrod.pl


Herbowy Gród Sp. z o.o. położony jest w Dzierżeninie w malowniczej okolicy nad doliną Narwi, niedaleko od Zalewu Zegrzyńskiego. Lokalizacja Herbowego Grodu jest dogodna (stosunkowo blisko od Warszawy) i atrakcyjna (lasy, rzeka Narew).
Herbowy Gród stara się być otwarty i przyjazny dla Gości. Nasi Goście mogą spędzić w Herbowym Grodzie wolny czas – weekend, urlop lub wakacje. Dokładamy wszelkich starań aby był to czas spędzony atrakcyjnie. Dzięki szeroko rozwiniętej bazie agroturystycznej i infrastrukturze mamy dla naszych Gości wiele ciekawych propozycji.
Działalność Herbowego Grodu zajmuje się organizacją i przygotowywaniem szkoleń czy eventów. Niewątpliwą zaletą jest kameralność obiektu oraz zajęć prowadzonych w przyjaznej atmosferze a także połączenie rozwoju z wypoczynkiem. Herbowy Gród  przedstawia ofertę nie tylko dla klientów biznesowych ale i indywidualnych. Niewątpliwym atutem Herbowego Grodu jest zaplecze agroturystyczne i ciekawe możliwości jeśli chodzi o aktywny wypoczynek i rozwijanie pasji turystycznych np. poprzez wycieczki rowerowe wzdłuż ścieżek rowerowych lub wycieczki kajakiem. W bogatej ofercie turystycznej, nasi Klienci, z pewnością znajdą coś ciekawego dla siebie.

www.herbowygrod.pl