button

Audyt strony

Trwa generowanie raportuloading

 

Audyt SEO - z czym się go je i po co?

 

Niewtajemniczonym wydaje się, że sam proces pozycjonowania wystarczy, by uczynić własną stronę internetową atrakcyjną. Nie wolno jednak zapominać, że audyt jest niezwykle ważnym etapem przygotowującym do pozycjonowania. Co więcej, jest to element, na który właściciel strony może mieć wpływ. Bez niego dalsze działania mogą okazać się mało skuteczne.

 

Zanim zaczniemy pozycjonowanie, należy sprawdzić i dostosować stronę internetową. W kodzie każdej strony znajdują się elementy ważne dla tego procesu. Parametry takie jak "TITLE" i "Meta Description" pojawiają się bezpośrednio podczas wyszukiwania. Wykorzystując te informacje, możemy mieć duży wpływ na wyszukiwanie w przeglądarce Google.

 

Należy pamiętać o tym, że właściwie wpisane i ustawione "TITLE" oraz "Meta Description" mogą korzystnie wpłynąć na widoczność naszej strony w Internecie.

 

Audyt strony ocenia także parametry techniczne, które mogą oddziaływać pozytywnie na odbiór naszego adresu przez wyszukiwarkę Google, poprzez stosunek tekstu do kodu, stopień nasycenia frazami, a także poprzez użycie odpowiednich znaczników.

Audyt strony