button

Aktualności

Szanowni Klienci,

Uprzejmie informujemy, że w dniach 01-03 maja Biuro Obsługi Klienta naszej firmy będzie nieczynne

czytaj więcej

Wszyscy, którzy hobbystycznie lub zawodowo zajmują się pisaniem, prędzej czy później zechcą założyć własnego bloga, by podzielić się swoimi opiniami i pasją. Wówczas pojawia się kluczowe pytanie, gdzie założyć bloga.

czytaj więcej

Google Maps to dzisiaj narzędzie stosowane przez wielu użytkowników Internetu. Aby wykorzystać to zainteresowanie warto prześledzić kilka prostych metod na to, jak poprawić pozycję danej lokalizacji na mapach Google.

czytaj więcej

Szanowni Klienci,

uprzejmie informujemy, że w dniu 17 kwiecień Biuro Obsługi Klienta Naszej firmy będzie nieczynne. W dniu 14 kwiecień Nasi pracownicy są dostępni do godziny 15:00.

 

Od 18 marca jesteśmy do Państwa dyspozycji w pełnym wymierze godzinowym od 08:30 do 17:00.

czytaj więcej

Prowadząc firmę zapewne niejednokrotnie zastanawiałeś się jak za pomocą mailingu dotrzeć do dedykowanej grupy potencjalnych odbiorców ? Co zrobić, aby skierowany do nich mail nie wylądował jedynie w skrzynce uznany jako spam, jako jeden z kilkunastu, które na tą skrzynkę dziś trafiło? Co jest sekretem pojawiającego się zainteresowania e-mailem wśród klientów?

czytaj więcej

Każda firma posiadająca stronę internetową powinna analizować zachowania odwiedzających ją użytkowników, weryfikując generowany na stronie ruch.

czytaj więcej

Zapraszamy Was do dalszej lektury i zapoznania się z najpopularniejszymi pojęciami w zakresie marketingu internetowego:

czytaj więcej

Wyszukiwanie semantyczne za pomocą odpowiednich algorytmów wykorzystywanego oprogramowania odnajduje istotne słowa oraz frazy, jak również lepiej je interpretuje, podając wyniki w konkretnym, skierowanym przez użytkownika kontekście.

czytaj więcej

Dzisiaj chcielibyśmy Państwu przybliżyć kilka podstawowych pojęć z zakresu marketingu internetowego. Także on jak inne dziedziny posiada charakterystyczne zwroty. Zapewne niektóre z nich będą dla Państwa znane, a inne okażą się kompletną nowością. Jedno jest pewne, wiedzy nigdy za wiele.

czytaj więcej

Reklama w internecie w obecnych czasach jest zjawiskiem powszechnie znanym. Jednakże, nie wszyscy mogą sobie pozwolić na korzystanie z niej bez żadnych ograniczeń. Za przykład mogą posłużyć prawnicy, którzy nadal posiadają pewne ograniczenia. Naruszenie obowiązujących zasad reklamy może wiązać się z negatywnymi skutkami, nie wyłączając przy tym odpowiedzialności prawnej.

czytaj więcej

Prowadzisz sklep internetowy i zastanawiasz się kiedy jest najlepszy czas aby zainwestować w jego promocję.

Głównymi czynnikami które wpływającymi na zwiększenie zainteresowania zakupami w sieci są: pora roku, jak również obchodzone święta np. Dzień Matki, Walentynki, Dzień Kobiet itp.

czytaj więcej

Blogi firmowe będące uzupełnieniem stron internetowych i  systemów e-commerców obecnie stają się standardem marketingu internetowego. Co więcej, ich funkcjonowanie zwiększa skuteczność prowadzonych działań pozycjonowania.

czytaj więcej